Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų naudojimu ir naudojimosi svetaine sąlygomis.

Už prasmingus draudimo sprendimus!

Mūsų Paslaugos

Dirvožemio drėgmės deficito draudimas

Pastaraisiais metais sausra ūkininkams sukėlė didelių nuostolių. Nuo 2020 m. buvo galima įsigyti unikalų dirvožemio drėgmės deficito draudimo, kuris padengia ir derliaus praradimo nuostuolius sausros paveiktuose regionuose. Šį draudimo produktą mes siūlome savo klientams bendradarbiaudami su „VanderSat“ - Europos lydere palydovinių matavimų srityje. Matavimai atliekami palydovo pagalba ir mūsų svetainėje galima stebėti dirvožemio drėgmės indekso (SMI) pokyčius.

Sužinoti daugiau »

Pasėlių draudimas

Apdrauskite pasėlius nuo dirvožemio drėgmės deficito, krušos, audros, liūties, nepalankių žiemos sąlygų ir miško gyvūnų padarytos žalos. Rasime tinkamiausią sprendimą jūsų ūkiui! Draudžiant pasėlius, galima gauti iki 50 proc. paramą draudimo įmokai padengti.

Sužinoti daugiau »

Žemės ūkio produktyvių gyvūnų draudimas

Siūlome žemės ūkio produktyvių gyvūnų draudimą įvairaus dydžio ir profilio ūkiams. Rasime jums tinkamiausią sprendimą! Apdraudžiant galima gauti paramą draudimo įmokai padengti.

Sužinoti daugiau »

Žemės ūkio technikos draudimas

Leiskite mums pasirūpinti žemės ūkio technikos draudimu! Parengėme specialius fiksuotų kainų pasiūlymus žemės ūkio technikos ir agregatų TPVCA draudimui. Rasime naudingiausią sprendimą, reikalingą lizinguojamai ūkio technikai, tai pat ir draudimą, bet kokiai kitai technikai.

Sužinoti daugiau »

Nekilnojamojo turto draudimas

Mes esame plataus spektro nekilnojamojo turto draudimo ekspertai. Pasiūlysime Jums geriausią gyvenamųjų pastatų, ūkių, pramoninių pastatų ir įrangos draudimo sprendimą.

Sužinoti daugiau »

Kruša

Pastaraisiais metais orai ūkininkams tapo nenuspėjami ir pražūtingi. Nuostoliai matuojami milijonais, sunaikintos tonos derliaus, smarkiai nukentėjo ūkininkų finansinė padėtis. Remiantis ir stebint orų prognozes, pasiruošti nesekmėms  galime, tačiau visiškai apsaugoti savo laukų nuo pažeidimų negalime. Vienas iš nenuspėjamų gamtos reiškinių yra kruša. Trumpai tariant išsiaiškinsime, kas yra kruša, kaip ji susidaro ir kodėl jos daroma žala tokia didelė? 

Kas yra kruša ir kaip ji susidaro?

Kruša – tai stiprūs krituliai, kurie dažniausiai būna vasarą. Ji kartu su lietumi susidaro iš kamuolinių debesų.Kruša susiformuoja kai temperatūra debesų viduje nukrenta nuo -20°C iki -40°C,  vandens lašeliai tokiu būdū sušąla. Krintant krušai, lašeliai pasidengia papildomu ledo sluoksniu, taip susiformuoja lediniai grūdeliai. Šiltos, kylančios oro masės ledo grūdelius neša aukštyn ir jie vėl pradeda kristi žemyn. Šie ledo grūdeliai judėdami aukštyn,žemyn keletą kartų, tampa pakankamai sunkūs. Jei jie krenta didesniu nei 40 km/h greičiu, jie negali ištirpti ir susidaro kruša.


Nuo ko priklauso krušos dydis?

Krušos dydis priklauso nuo vėjo stiprumo. Vėjas įšilusį orą pučia nuo žemės į viršų. Jei vertikalus vėjas lėtesnis, kruša būna mažesnė, o jei stiprus – krušos grūdeliai būna didesni ir stipresni.

Kodėl vasarą dažnai stebima kruša?

Karštu oru dažnai vyksta greitas oro masių apsikeitimas tarp gruntinio sluoksnio, kuriame yra karštas oras, ir tarp atmosferos, kuriame yra šaltas oras, todėl susidaro dideli kamuoliniai debesys. Šitokie greiti oro masių pasikeitimai ir yra pagrindinė priežastis,dėl kurios  padidėja krušos rizika, ypač karštu oro metu.

Kodėl kruša pridaro tiek daug žalos?

Kūno pagreitis yra tiesiogiai proporcingas jį veikiančiai jėgai ir tiesiogiai proporcingas kūno turimai masei. Dėl to didėja krušos grūdų jėga, kuri, susilietus su žeme, padaro žalą žemės ūkio plotams – pasėliai susmulkinami, išlenkiami, laužomi, pažeidžiami, draskomi, naikinamos grūdų sėklos, ankštys susmulkinamos.Praslinkus krušai galima aptikti būdingus krušos požymius.Jie pasižymi netaisyklingu taškiniu pažeidimu.Tokius pažeidimus gali padaryti tik kruša.

Tiesiogiai pasėlių apsaugoti nuo krušos neįmanoma, todėl siūlome apdrausti pasėlius nuo krušos rizikos.Tokiu būdu pasirūpinsite savo ūkio finansinių rizikų valdymu.

Pasirūpinkite savo pasėliais kartu su EURORISK Agro

Vyksta duomenų apdorojimas...

Agro skaičiuoklė

Prašau, nurodykite auginamas kultūras, kad galėtume apskaičiuoti išlaidas

* Hektaro vertė apskaičiuojama: “Planuojamas derlius t/ha” x “Planuojama pardavimo kaina €/t”, pvz.: 5 t/ha x 200 €/t = 1000€

Artimiausiu metu su Jumis susisieks mūsų draudimo specialistas ir Jūsų nurodytų el.paštu bus išsiųstas individualus draudimo pasiūlymas. Iki greito!

Jūsų, EURORISK AGRO

Kontaktai

Kontakti
+370 6432 7777
Vilnius, Girulių g. 10, LT-12112, Lietuva
agro@eurorisk.lt